Chystám něco velkého, zapoj se!

O tom, jak významnou roli hrají audio podcasty v mém vzdělávání, jsem psal už zde i s mým doporučením těch nejlepších. Pozastavoval jsem se i nad tím, že v ČR jsou podcasty stále v plenkách a až na pár výjimek jich tu moc kvalitních není.
Dlouho jsem si pohrával s myšlenkou vytvořit něco, co bych rád poslouchal a co mi tady zatím chybí. Audio podcast, který by představil zajímavé české osobnosti a zároveň šel do hloubky toho, co mě na těchto lidech zajímá. Jak tito lidé našli to, co je naplňuje, jak se jim podařilo  stát se v tom úspěšnými, čemu věří, co je žene dopředu, jaké mají zvyky...Nakonec to ve mně uzrálo a rozhodl jsem se něco takového vytvořit. Možná to má něco společného s mým nedávným rozhodnutím trávit více času v Čechách, na jednom z nejlepších míst pro život na světě, kde mají lidé přesto stále ve zvyku být nespokojeni.Proti proudu (ano, tak se nový podcast bude jmenovat) je pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života, jsou oni sami. Nebo tomu věřit chtějí. Půjde o inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Může jít o podnikatele, sportovce, umělce nebo třeba lékaře či cestovatele.Sám nicméně nehodnotím úspěch lidí podle stavu jejich bankovního konta. Nedovoluji si ani naznačit, že učitel, který 30 let každý den dělá to, co jej naplňuje, je méně úspěšný než realitní magnát. I o tom podcast bude.

Možnost pro tebe

Chtěl bych dnešní post zakončit tím, že podcast, který připravuji, nemá být o mně. Má být oslavou individuality. Poplácáním po zádech těch, kteří desetkrát neuspěli, za vytrvalost a odhodlání zkusit to znovu. Důkazem, že život podle tvých představ není nedosažitelný mýtus, jak se ti snaží všichni namluvit.Každý z nás chce v životě  něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.Pokud tě nápad zaujal a chtěl by ses do projektu zapojit, připoj se do této skupiny na Facebooku. Ocením jakoukoli pomoc, tip na hosta nebo radu k samotnému podcastu. Tak můžeš být u procesu vzniku od samého začátku.Pravidelně budu aktualizovat, co se kolem Proti proudu děje, komunikovat a prosit o zpětnou vazbu. Věřím, že pokud výjimeční lidé začnou táhnout za jeden provaz, věci se zvolna dají do pohybu.Pojď do toho taky!P.S. Nejjednoduší způsob jak sledovat zrod a vývoj podcastu je zapojit se do této skupiny. První 4 hosté jsou již potvrzeni. Bude to velký.

O autorovi

Tvořím podcasty a snažím se žít dobrý život. Zjištuji, jak to dělají ostatní a sdílím, jak se mi to daří. Dan Tržil.

Dan Tržil píše o podcastech, hledání dobrého života a lifestyle byznysu. Věří ve svět bez hranic a život bez omezení.