Produkce podcastů

Více než 4 roky se naplno věnuji produkci podcastů a rozvoji české podcastové scény.

Podcast na míru

Postavím vám podcastový brand na míru a dostanu ho do povědomí vašich cílových posluchačů.

Produkce podcastu

Podcast produkce od A do Z (scénář a příprava, moderátor, nahrávání, nastavení hostingu, postprodukce, umístění na katalogy, propagace…) nebo jen některá část procesu.

Individuální konzultace

Chcete pomoci vymyslet koncept?Nevíte si rady s nahráváním?Nevíte, jak podcast dostat k posluchačům?Předám vám mé know-how.

Některé z produkovaných podcastů

Proč produkovat podcasty?

Tvorba podcastu může mít různé benefity. Každý případ je individuální, mezi nejčastější patří:

Pozornost

Dle mnohých marketingových expertů je pozornost nejdůležitější komoditou současnosti. Získat ji je totiž stále těžší. Lidé jsou zahlceni spousty sděleními ze všech stran. Průměrná pozornost uživatelů sociálních sítí je asi 2 sekundy. U videa je to podobné, zřídka u něj udržíte lidi déle než 3 minuty. Podcast je jediný formát, kterým jste schopni získat pozornost lidí na více než 30 minut.

Autorita

Podcast je jedinečný nástroj v budování brandu, expertízy a reputace ve vašem odvětví. Můžete si zvát experty k rozhovoru a využít efektu přenosu autority. V podcastu můžete i velmi přirozeně předávat vaše know-how a být vnímán jako důvěryhodná autorita ve vašem oboru.

Networking

Podcasty jsou efektivním nástrojem pro budování kontaktů. Chcete se seznámit s vašim potenciálním zákazníkem, decision makerem u obchodního partnera nebo důležitým influencerem? Pozvěte ho do vašeho podcastu. Dárky nebo pozvaní na kafe nejsou účinné. Dejte mu vědět, že vás zajímá jeho názor a že ho představíte vašemu publiku.

Spolupracujte s předním českým podcast expertem.

Podcasty nejen posluchám, ale i žiju a dýchám. Mluvím o nich v médiích, spojuji tvůrce podcastů v komunitě kolem ČeskéPodcasty.cz a mapuji stav podcastové scény.

Pár tématických faktů

40
+

Spuštěných podcastů

500
+

Spuštěných podcastů

Hóó
dně

Poslechnutých podcastů

∞+

Zábavy