Vytvořme společně úspěšný podcast s profesionální lehkostí

Jako tvůrce úspěšného podcastu s miliony poslechů vám rád předám veškeré know-how a zajistím kompletní produkci – od návrhu konceptu, přes moderování až po technické zázemí.

Již jsem pomohl těmto značkám:

Profesionální podcast vám získá pozornost i oblibu

Inspirujte své posluchače, vybudujte si autoritu nebo zlepšete HR komunikaci – profesionální podcasty dokážou mít velkou sílu pro firmy i jednotlivce.

Můžete tak účinně a dlouhodobě oslovovat své cílové zákazníky, obchodní partnery nebo třeba uchazeče o práci

S kvalitní produkcí podcastu úspěšně splníte své cíle

Při tvorbě vlastního podcastu narazíte na mnoho otázek, které jsou pro váš úspěch stěžejní: o čem má být, kde ho natáčet, jak často ho vysílat, kam ho vydávat apod.

7 let zkušeností. Vlastní úspěšné podcasty. Miliony posluchačů. Díky svému know-how vás rychle navedu správným směrem a pomohu vám splnit vaše cíle.

S kvalitní produkcí podcastu úspěšně splníte své cíle

Zajistím vám kompletní zpracování vašeho podcastu, který bude mítod prvního dílu profesionální šmrnc.

Návrh konceptu

Výběr lokace

Příprava scénáře

Výběr hostů

Moderování

Technické zázemí

Natáčení

Postprodukce

Jak může váš podcast vypadat?

Digitální banka budoucnosti

Společně s Komerční bankou jsme vytvořili podcast, který představuje důležitá témata banky. Podcast je nejvíce používán pro HR marketing. Sekundárně funguje velmi dobře v interní komunikaci.

Moje práce zahrnovala kompletní přípravu podcastu včetně moderování. Podílel jsem se zároveň na scénáři, designu studia a technickém zázemí

Poslechněte si na:

Energetický podcast

Se skupinou SEV.EN ČESKÁ ENERGIE jsme vytvořili podcast, který pomáhá publiku pochopit komplexitu energetiky a vysvětlit důležitá energetická témata. Hosty podcastu jsou přední odborníci na energetiku napříč trhem.

Moje práce zahrnovala kompletní přípravu podcastu včetně moderování. Podílel jsem se zároveň na scénáři, designu studia a technickém zázemí. Podcast prochází fact-checkingem, aby byla zaručena kvalita sdílených informací.

Poslechněte si na:

Datacast

Pomohl jsem společnosti Keboola spustit vlastní podcast zaměřený na datovou analytiku. V Datacastu sdílí své know-how zkušení majitelé, ředitelé a analytici - hrdinové, kteří pomocí dat zlepšují fungování firem. Podcast byl velmi efektivní v budování autority v úzkém oboru a taky podpoře salesu.

Moje práce zahrnovala přípravu konceptu, pomoc s nahráváním a distribucí.

Poslechněte si na:

Pro skvělé podcasty žiju i dýchám

Přes 8 let natáčím úspěšný podcast Proti Proudu, v němž jsem hostil už desítky významných osobností Česka. V roce 2022 jsem o něm vydal knihu Proti Proudu.

Zároveň tvořím praktický podnikatelský podcast BYZNYScast, spojuji tvůrce podcastů v komunitě kolem ČeskéPodcasty.cz a mapuji stav podcastové scény.

Více o mně

Kde jinde jste si mě mohli všimnout

Chcete pomoct s produkcí podcastu?

Stačí mi napsat na e-mail d.trzil@gmail.com nebo přes nížeuvedený formulář. Jakmile vypnu mikrofon, rád vám odepíšu. ;-)

Děkuji za váš dotaz. V co nejbližší době se vám ozvu.
Hups, někde se vyskytla chyba. Zkuste to prosím znova.