Tvořte podcast, který bude slyšet a mít výsledky!

Více než 6 let se naplno věnuji produkci podcastů a rozvoji české podcastové scény.

Udělejte první krok k vašemu novému podcastu

Nevíte, kde začít?

Postavím vám podcastový brand na míru a dostanu ho do povědomí vašich cílových posluchačů.

Nemáte zkušenosti s tvorbou?

Udělám pro vás produkci podcastu od A do Z. Celý proces mám v malíku.

Nechcete dělat začátečnické chyby?

Předám vám know-how z tvorby podcastů s miliony poslechů.

Některé z produkovaných podcastů

Začněte s podcastem ještě dnes

Tvorba podcastu může mít různé benefity. Každý případ je individuální, mezi nejčastější patří:

Pozornost

Dle mnohých marketingových expertů je pozornost nejdůležitější komoditou současnosti. Získat ji je totiž stále těžší. Lidé jsou zahlceni spousty sděleními ze všech stran. Průměrná pozornost uživatelů sociálních sítí je asi 2 sekundy. U videa je to podobné, zřídka u něj udržíte lidi déle než 3 minuty. Podcast je jediný formát, kterým jste schopni získat pozornost lidí na více než 30 minut.

Autorita

Podcast je jedinečný nástroj v budování brandu, expertízy a reputace ve vašem odvětví. Můžete si zvát experty k rozhovoru a využít efektu přenosu autority. V podcastu můžete i velmi přirozeně předávat vaše know-how a být vnímán jako důvěryhodná autorita ve vašem oboru.

Networking

Podcasty jsou efektivním nástrojem pro budování kontaktů. Chcete se seznámit s vašim potenciálním zákazníkem, decision makerem u obchodního partnera nebo důležitým influencerem? Pozvěte ho do vašeho podcastu. Dárky nebo pozvaní na kafe nejsou účinné. Dejte mu vědět, že vás zajímá jeho názor a že ho představíte vašemu publiku.

Spolupracujte s předním českým podcast expertem.

Podcasty nejen posluchám, ale i žiju a dýchám. Mluvím o nich v médiích, spojuji tvůrce podcastů v komunitě kolem ČeskéPodcasty.cz a mapuji stav podcastové scény.