BYZNYS Blast #1

Setkání komunity, praktické přednášky, sdílení.
Přímo k jádru byznysu bez small talků.

Chceš se potkat s dalšími podnikateli?
Nasdílet si zkušenosti a vzájemně se inspirovat?
Za zavřenými dveřmi ukázat karty a mrknout pod ruce jiným?

21. 2. 2024
16-19h
Animika Hub, Křižíkova 176/27
Praha-Karlín

Co tě čeká?

10-20 minutové praktické prezentace členů komunity následované diskuzí na dané téma + neřízený pokec

Dan Tržil - Moje zkušenosti z tvoření a monetizace byznys podcastů
Roky jsem tvořil podcast Na vlně podnikání. Vymyslel jsem jak ho prodat, protože bych ho jinak sám zavřel. Spoustu z poznatků jsem si přenesl do BYZNYScastu. Jak se mi daří podcast budovat, co funguje a kde jsem failnul a jaká je vize? Prozradím vše a ukážu čísla.

Broňa Sobotka - Jak se dělá one-man show(brand) ve více lidech
Broňa aka nadšený učitel angličtiny z Brna dá nahlédnout do toho, jak se mu daří dělat obrovské množství obsahu a produktů a přitom ještě tvoří online jazykovku a tráví čas s rodinou.

Jirka Doležal - Hiring jako nástroj úspěchu
Skvělé nápady jsou k ničemu, když nemáte skvělý tým. Tvrdí Simon Synek a mnoho úspěšných podnikatelů to podepisuje. Navíc ještě dodávají, že každý chybný hiring vás může stát firmu.Jak teda vybrat správně k sobě do týmu? Jak se vyhnout pastím při rozhovoru, jak si pomoci s AI a jak vést samotný proces tak, jako byste byli recruiter s 10 lety zkušeností? A právě jak si správně nastavit proces bez ohledu na velikost organizace nás provede Jirka Doležal, Chief Learning Designer.

Dominik Dědiček - Od nápadu k milionovému projektu se sociálním přesahem. Příběh a lekce z budování služby Pozdrav od Ježíška
Když jsme před lety stáli ve frontě na poště a sami podávali první stovky pohlednic, nenapadlo by nás, do jakých řádů se tato každoroční kratochvíle dostane. Pozdrav od Ježíška odeslal již téměř 250 000 vánočních pohlednic, funguje kromě Česka i na Slovensku a v Polsku a pro děti z Klokánků ve své sbírce získal přes dva miliony korun. Od Dominika se dozvíte klíčové lekce z budování této služby a k tomu uvidíte i podrobná čísla.

Chceš mít také krátký vstup a nasdílet něco z tvého byznysového know-how? Získat feedback a rozproudit diskuzi? Pojď do toho, napiš mi, vyladíme to. V této komunitě platí, kdo víc dává, víc i dostává.

Cena

Pokud jsi v BYZNYScast komunitě 24.1. - symbolických 100 Kč (zdarma pití po celý program)

NEČLENI - 1500 Kč nebo zakoupení Půlročního členství (hodnota 1500 Kč) na platformě Forendors

K ceně bude připočteno DPH 21 %. Fakturu vám zašlu.

V obou případech se zaregistruj, ať s tebou počítám.

Zaregistuj se
A DORAŽ