Zpět na podcasty

Vybudoval Shoptet, nyní začíná od nuly. Miroslav Uďan o lekcích v e-commerce a podnikání

46 min 13 sek

Je v Česku místo pro další e-shopy? Co je zajímavého na práci projekťáka? Jakým překážkám museli v Shoptetu čelit? Jaké zlomy v podnikání během let zažili?

Jak správně vést finance a plánovat? Nebo třeba to, kdy se z malé firmy stane velký korporát… Na to vše nám odpoví Miroslav Uďan.

Miroslav Uďan založil a vedl úspěšnou e-commerce platformu Shoptet. Na vrcholu se rozhodl z podniku odejít a odpočívat. Dlouho mu to ale nevydrželo a právě rozbíhá projekt Out of dark. Se startupem chce firmám po celém světě ulehčit to, jak pracují se zákaznickou zkušeností. Také založil web Svým pánem, kde zadarmo sdílí své podnikatelské rady.

Pro předplatitele ještě prozradil proč se vzdal vedení Shoptetu nebo příběh jeho nového startupu Out of Dark. Poradil také, jak si správně určit čas na přemýšlení o vizích firmy nebo jaké se mu osvědčily kanály pro získávání klientů.

Poslechni si celý podcast na https://www.forendors.cz/byznyscast a přidej se ke komunitě lidí, kteří berou podnikání jako nejlepší cestu k osobní svobodě a životu dle svých představ.

Mohlo by vás zajímat